Інформаційні картки учасників конкурсу "Учитель року - 2017"

- номінація "Біологія"

Кучерявенко Ольга Володимирівна (Липоводолинський район)

Габенко Людмила Іванівна (Глухівський район)

Гулакова Інна Миколаївна (м. Глухів)

Діденко Людмила Іванівна (Лебединський р-н)

Дяченко Лариса Леонідівна (Недригайлівський р-н)

Залозна Оксана Михайлівна (Шосткинський р-н)

Іванова Людмила Миколаївна (Роменський р-н)

Пальоха Надія Олександрівна (Путивльський р-н)

Пархоменко Олена Володимирівна (м. Лебедин)

Петрушенко Світлана Олександрівна (м. Конотоп)

Москальова Ольга Миколаївна (Тростянецький р-н)

Пилипенко Наталія Миколаївна (м. Шостка)

Чикирнєєва Катерина Миколаївна (Білопільський р-н)

* Мільченко Світлана Вікторівна (м Суми)

* Якименко Інна Миколаївна (м. Охтирка)

Котькало Євгенія Сергіївна (Сумський р-н)

Лебідь Юрій Олександрович (Охтирський р-н)

- номінація "Інформатика"

Севідова Олена Володимирівна (Великописарівський район)

Рокитянський Віталій Іванович (Липоводолинський район)

Якименко Тетяна Володимирівна (Глухівський район)

Шликов Сергій Миколайович (м. Глухів)

 * Бережний Олександр Василльович (Конотопський р-н)

Медвідь Андрій Миколайович (Лебединський р-н)

Артюх Юлія Володимирівна (м. Конотоп)

Бондаренко Сергій Олександрович (м. Лебедин)

Кихней Андрій Олександрович (Шосткинський р-н)

Кожем’яченко Юлія Володимирівна (Недригайлівський р-н)

Овчаренко Наталія Михайлівна (Ямпільський р-н)

Сулименко Сергій Олександрович (Роменський р-н)

* Максюта Наталія Юріївна (Білопільський р-н)

Пата Олена Іванівна (м. Шостка)

Яценко Станіслав Григорович (Кролевецький р-н)

Куприк Світлана Олександрівна (м. Суми)

* Сокол Інна Юріївна (м. Охтирка)

Горопашна  Людмила Іванівна (Охтирський р-н)

Карпенко Олена Анатоліївна (Сумський р-н)

- номінація "Музика"

Гапич Світлана Миколаївна (Липоводолинський район)

Соколова Наталія Миколаївна (Глухівський район)

Смоленський Володимир Сергійович (м. Глухів)

Жила Ганна Олександрівна (м. Ромни)

Кириєнко Антоніна Григорівна (С-Будський р-н)

Нестеренко Оксана Іванівна (Недригайлівський р-н)

Новікова Юлія Анатоліївна (Путивльський р-н)

Підгайна Оксана Петрівна (Роменський р-н)

Шелепова Лариса Петрівна (м. Лебедин)

Яцун Світлана Михайлівна (Буринський р-н)

* Корнєєва Тетяна Василівна (Тростянецький р-н)

Пантелейчук Лілія Вікторівна (м.Шостка)

Савінкіна Інна Сергіївна (Білопільський р-н)

Трусенко Ірина Віталіївна (Кролевецький р-н)

Кірієнко Вікторія Володимирівна (м. Охтирка)

Новікова Валентина Миколаївна (м Суми)

* Будакова Марина Анатоліївна (Сумський р-н)

* Гриценко Світлана Миколаївна (Ямпільський р-н)

Левченко Віталія Віталіївна (Охтирський р-н)

- номінація "Початкові класи"

Новікова Оксана Петрівна (Великописарівський район)

Марюха Любов Василівна (Липоводолинський район)

Самодєлова Віра Іванівна (Глухівський район)

* Хабенко Валентина Дмитрівна (м.Глухів)

Галайко Надія Валентинівна (Конотопський р-н)

Рудиченко Надія Петрівна (Лебединський р-н)

Биваліна Валентина Олександрівна (Путивльський р-н)

Вакуленко Ольга Володимирівна (м. Лебедин)

Кожем’яченко Юлія Володимирівна (Буринський р-н)

Мошна Катерина Михайлівна (Недригайлівський р-н)

Папій Леся Василівна (м. Ромни)

Пархоменко Валентина Петрівна (Шосткинський р-н)

Сагайдачна Тетяна Іванівна (Ямпільський р-н)

Собора Тетяна Ігорівна (м. Конотоп)

Трофимович Тетяна Миколаївна (Краснопільський р-н)

Холод Валентина Павлівна (Роменський р-н)

Якушева Валентина Іванівна (С-Будський р-н)

Карпенко Олена Олексіївна (м. Шостка)

Колоша Наталія Михайлівна (Березівська сг)

Лисянська Лариса Миколаївна (Тростянецький р-н)

Паншина Тамара Іванівна (Кролевецький р-н)

Шевельова Вікторія Володимирівна (Білопільський р-н)

Драло Анна Станіславівна (м. Охтирка)

Кобилецька Марина Олександрівна (м. Суми)

Берест Неля Михайлівна (Охтирський р-н)

Нікітенко Ольга Миколаївна (Сумський р-н)

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new