Інтерв’ю

РОЗВИТОК ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГА В УМОВАХ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ

Грицай интІнтерв’ю з проректором з наукової роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Сергієм Михайловичем Грицаєм про наукову роботу закладу.

Інтерв’ю з Панченко Світланою Миколаївною, кандидатом психологічних наук, доцентом, проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Одним з напрямів діяльності комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (далі – КЗ СОІППО) є забезпечення професійного розвитку, підвищення кваліфікації та перепідготовки освітян області. З основних питань щодо нового Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (далі – Порядок) спілкуємося з Панченко Світланою Миколаївною, кандидатом психологічних наук, доцентом, проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи КЗ СОІППО.

Інтерв’ю з проректором з наукової роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Грицаєм Сергієм Михайловичем

foto  gritsajСергію Михайловичу, невід’ємною частиною діяльності закладу освіти є наукова робота, яка забезпечує ефективний розвиток освітнього процесу. Розкажіть, які наукові потужності та кадровий склад на даний момент має Сумський ОІППО.

Справді, наукова діяльність Інституту полягає в пошуковій діяльності, що виражається у самостійних творчих дослідженнях викладачів та методистів із питань адміністративного менеджменту, психологічного супроводу, дидактичних основ, методології, змісту, теорії освіти та виховання, управління освітньої галузі.

Інтерв’ю з ректором КЗ СОІППО Нікітіним Юрієм Олександровичем

NikitinУ змістовній бесіді ректор КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної науки» Юрій Олександрович Нікітін розказав про роботу Інституту за 2019 рік, вагомі досягнення та перспективи розвитку.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO