Факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки

Факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки створений при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 01.09.2013 року.

Положення про факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Нормативно-правове забезпечення освітьої діяльності на факультеті підвищення кваліфікації та перепідготовки

Zaharova new

Захарова Ірина Олександрівна – декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки, кандидат педагогічних наук, доцент, відмінник освіти України. Працює на посаді декана з листопада 2009 року.

У 1981 році закінчила Бєлгородський педагогічний інститут імені М. Ольминського. За фахом – учитель математики. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування інтелектуальної культури старшокласників засобами математики» (1999 рік).

Професійна діяльність пов`язана зі шкільною та післядипломною освітою. З 1981 по 1995 рік працювала вчителем математики у загальноосвітніх навчальних закладах, з 1995 року – на посадах старшого викладача кафедри педагогіки та психології СОІППО, завідувача кафедрою педагогічної інноватики СОІППО, декана факультету підвищення кваліфікації Сумського ОІППО.

Коло наукових інтересів: теорія та методика навчання та виховання, використання інноваційних технологій та організація навчально-виховного процесу в умовах післядипломної освіти. Автор 112 публікацій у контексті означених проблем.

Нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України», почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Має 8 сертифікатів міжнародного та всеукраїнського рівнів, відзначена 32 нагородами (відзнаками) всеукраїнського, обласного, міського рівнів. Член редакційної колегії збірника наукових праць студентів, магістрантів та молодих дослідників «Від творчого пошуку – до професійного становлення».

Контакти: тел. 8(0542)33-40-56.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO