Методичні рекомендації (математика)

Методичні рекомендації щодо навчання математики

 1. Методичні рекомендації щодо навчання математики у 2021-2022 навчальному році.
 2. Методичні рекомендації щодо навчання змісту предмета «Математика» у 2022-2023 навчальному році
 3. Методичні рекомендації щодо навчання змісту математичної освітньої галузі (5 клас) у 2022-2023 навчальному році

Методичні рекомендації членам обласної школи молодого вчителя математики

 1. Методичні рекомендації членам обласної школи молодого вчителя математики щодо моделювання сучасного компетентнісного уроку математики.
 2. Методичні рекомендації членам обласної школи молодого вчителя математики  щодо використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у процесі навчання математики.

Методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей учнів у процесі навчання математики (за результатами роботи обласної творчої групи)

 1. Методичні рекомендації щодо використання хмарних сервісів у процесі навчання математики для розвитку творчих здібностей учнів.
 2. Методичні рекомендації щодо використання організаційних форм, методів, прийомів евристичного навчання математики для розвитку творчих здібностей учнів.
 3. Методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей учнів у процесі навчання математики шляхом впровадження проєктних технологій.
 4. Методичні рекомендації щодо використання засобів розвитку творчих здібностей у процесі навчання математики. 

Методичні рекомендації (з тем обласних заходів)

 1. Методичні рекомендації щодо упровадження елементів STEM-освіти на уроках математики, ухвалені 29.10.2020 за результатами обласного онлайн семінару «Упровадження елементів STEM-освіти на уроках математики».
 2. Формування математичної грамотності в процесі навчання математики (методичні рекомендації), ухвалені 12.02.2021 за результатами обласного науково-методичного онлайн-семінару ««Формування математичної грамотності учнів у процесі навчання математики».
 3. Організація дистанційного та змішаного навчання на уроках математики (методичні рекомендації), ухвалені 11.03.2021 за результатами обласної педагогічної студії «Організація дистанційного та змішаного навчання на уроках математики».
 4. Формування та розвиток дослідницької компетентності учнів у процесі навчання математики (методичні рекомендації), ухвалені 28.04.2021 за результатами обласного науково-методичного семінару «Формування та розвиток дослідницької компетентності учнів у процесі навчання математики».
 5. Формування медіаграмотності в процесі навчання математики (методичні рекомендації), ухвалені 06.05.2021 за результатами обласного науково-методичного семінару «Формування медіаграмотності учнів у процесі навчання математики».
 1. Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до інтелектуальних математичних змагань (методичні рекомендації), ухвалені 07.10.2021 за результатами обласного семінару «Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до інтелектуальних математичних змагань: організаційно-методичні аспекти».
 2. Формування математичної компетентності засобами візуалізації інформації в процесі навчання математики (методичні рекомендації), ухвалені 05.10.2022 за результатами обласного семінару «Формування математичної компетентності засобами візуалізації інформації у процесі навчання математики».
 3. Формування та розвиток творчих здібностей у процесі розв’язування завдань Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» (методичні рекомендації), ухвалені 25.11.2022 за результатами обласного семінару «Завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» як засіб формування та розвитку творчих здібностей у процесі навчання математики».
 4. Підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з математики (методичні рекомендації), ухвалені 28.02.2023 за результатами методичного порадника «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з математики»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO