18 Формування соціально-громадянської компетентності особистості засобом превентивного виховання в умовах Нової української школи

Навчальний курс спрямований на висвітлення шляхів реалізації нової освітньої парадигми в Україні. Особливе значення надається проблемі формування соціально-громадянської компетентності особистості. Соціально-громадянська компетентність забезпечує інтеграцію особистості в суспільство, продуктивне виконання нею соціальних ролей та функцій, здатність орієнтуватися у мінливому соціальному середовищі та ефективно взаємодіяти у соціумі шляхом досягнення балансу між своїми потребами, очікуваннями, сенсом життя та вимогами соціальної дійсності, спираючись на усталені суспільні норми та стандарти поведінки.

Слухачі навчального курсу ознайомляться з ефективними шляхами профілактики та подолання дитячої жорстокості (булінгу) в умовах сучасної школи та виокремленими ефективними технологіями превенції девіантної поведінки (правопорушень) серед неповнолітніх в освітньому середовищі.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new