МЕТОДИЧНИЙ (ОНЛАЙН) ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2022 рік, 23 квітня 2022 року відбувся методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти дослідної діяльності учнів на уроках біології та екології» (за результатами роботи обласної творчої групи) для вчителів біології та екології закладів загальної середньої освіти.

Кісільова М.В., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров’я  навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу присутніх на особливостях організації освітнього процесу з біології в умовах воєнного стану.

Під час методичного порадника були висвітлені питання:

− технологічні тенденції використання освітніх мережевих ресурсів у дослідній діяльності учнів;

− організаційно-методичні аспекти дослідної діяльності учнів на уроках біології та екології (дистанційна підтримка) в умовах воєнного стану.

За результатами методичного порадника вчителям біології та екології  надано методичні рекомендації щодо організаційно-методичних аспектів дослідної діяльності учнів на уроках біології та екології.

Тематична презентація розміщена за посиланням

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO