Факультет підвищення кваліфікації

Факультет підвищення кваліфікації створений при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 01.09.2005 року. (конт. тел. 8(0542)33-40-56).

 
 
Декан факультету – к. психол. н., доцент Панченко Світлана Миколаївна (конт. тел. 8(050)60-49-888, е-mail: spanchenko@onlіne.ua).
 
 Ліцензований обсяг на підвищення кваліфікації слухачів факультету становить 4000 осіб на рік. Протягом навчального року на факультеті формується близько 200 навчальних груп за 43 спеціальностями різних форм навчання. Щодня навчальний процес організовується для 15-17 навчальних груп.
 
Організаційно-педагогічна модель підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників у Сумському ОІППО (див. тут)
 
 
Основні напрямки та форми підвищення кваліфікації (див. тут)
 
 Перелік спеціальностей керівних та педагогічних кадрів, за якими передбачено підвищення кваліфікації на факультеті підвищення кваліфікації Сумського ОІППО (див. тут)
 
 
 
План-сітка роботи на 2008-2009 рр. (див. тут)
 
Програми курсів та спецкурсів (див. тут)
 

На факультеті створена організаційно-педагогічна модель, яка передбачає навчання педагогічних працівників системи дошкільної, середньої, позашкільної освіти на фахових курсах підвищення кваліфікації (денної, очно-дистанційної форми навчання, екстернату); на проблемно-тематичних та експрес-курсах; навчання за індивідуальним планом та графіком; стажування педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів на кафедрах інституту.
 
Кафедри:
 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO