Спільний онлайн захід Сумського ОІППО та Державної служби якості освіти в Сумській області

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2020 рік, 11 червня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено онлайн-засідання (засобами відеохостингу YouTube) обласної школи молодого управлінця з теми «Планування роботи закладу загальної середньої освіти на рік» для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти (стаж роботи на керівній посаді – до 3-х років).

Мета онлайн-засідання обласної школи молодого управлінця – надати методичну допомогу й підвищити інформаційний, управлінський рівні заступників директорів шкіл з питань планування роботи закладу загальної середньої освіти із урахуванням результатів педагогічного аналізу діяльності колективу за рік; націлити заступників директорів з навчально-виховної роботи на системний підхід до планування виховної роботи на рік в освітньому закладі.

На початку онлайн-засідання обласної школи молодого управлінця Рябухою А.П., начальницею управління Державної служби якості освіти в Сумській області було висвітлено питання «Річне планування та відстеження його результативності відповідно до стратегії розвитку закладу освіти».

Більшу частину заходу методисти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Іващенко І.І. (методист з управлінської діяльності), Блужан Т.В. (методист з виховної роботи) присвятили розгляду питань:

  • нормативне забезпечення та основні вимоги до планування роботи закладу загальної середньої освіти, у т.ч. стратегічного, як основи річного плану роботи закладу загальної середньої освіти; алгоритм підготовки до планування та оформлення річного плану роботи школи (Іващенко І. І. );
  • нормативно-правове забезпечення та особливості планування виховної роботи в закладі загальної середньої освіти на рік; планування роботи педагогічного колективу з попередження насильства в школі
    (Блужан Т.В.).

За підсумками проведення онлайн-засідання обласної школи молодого управлінця заступникам директорів шкіл надано методичні рекомендації:

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new