Панченко Світлана Миколаївна

Панченко Світлана Миколаївна - проректор, кандидат психологічних наук, доцент, відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Петро Могила».  

Освіта. У 1990 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького, педагогічний факультет, спеціальність «Педагогіка і психологія», кваліфікація «Викладач-дослідник з педагогіки і психології».

З 1998 р. по 2003 р. – здобувач наукового ступеню у лабораторії навчання НДІ психології ім. Г.С. Костюка АПН України.

У 2012 році закінчила докторантуру Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Має сертифікати тренера та коуча міжнародного та всеукраїнського рівнів.

Професійна діяльність пов'язана з післядипломною педагогічною освітою. З 1990 по 2005 рік працювала на посадах викладача, старшого викладача кафедри педагогіки та психології, доцента кафедри психології Сумського ОІППО. З 2005 р. по 2009 р.– декан факультету підвищення кваліфікації Сумського ОІППО.

Учасник конференцій та семінарів з проблем неперервної та неформальної освіти дорослих в Росії, Фінляндії, Швеції, Естонії. Автор освітніх проектів «Перлини малої Батьківщини», «Школа особистісного зростання»  та освітньої програми «Психологія успішного самоздійснення». Автор та керівник online-навчального Internet-проекту «Академія особистісного зростання «Акме». Має досвід тренерської практики, приватної консультативної та коучингової практики.

Науково-дослідна діяльність. У 2003 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічна освіта старшокласників як чинник їх життєвого самовизначення» (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

Тема докторської дисертації «Психологія самоздійснення особистості в дорослому віці» (19.00.07 – педагогічна та вікова психологія).

Коло наукових інтересів: особистісно-орієнтовані підходи в освіті дорослих, психологічна просвіта, дослідження та апробація нових форм освітньої та психологічної підтримки самоздійснення особистості в дорослому віці, способів сприяння особистісному зростанню дорослих. Автор численних публікацій у контексті означених проблем.

Громадська діяльність. Очолює Сумську міську громадську організацію інвалідів за психічними захворюваннями «Милосердя». 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO