«Актуальні проблеми здоров’язбереження у молодіжному середовищі XXI століття»        15-16 листопада 2013 року в І
нституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми здоров’язбереження у молодіжному середовищі XXI століття». Завдання, що розглядались учасниками конференції актуальні на часі, це і посилення адресності підготовки фахівців, максимальна орієнтація на конкретні запити освітніх установ усіх типів, збереження вибору особою освітньої здоров’язбережувальної траєкторії та ін.

Участь у заході від Сумського ОІППО взяла Людмила Нежинцева, методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО.  

Виступ нашої колеги «Моніторинг стану превентивної освіти учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах» містив наступні інформативно-аналітичні блоки: роль превентивного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах Сумщини, аналіз ефективності роботи педагогічних працівників, які організовують методичну роботу щодо профілактики насильства та правопорушення серед дітей та учнівської молоді у ЗНЗ.

За результатами роботи та участі в науково-практичній конференції Людмилу Нежинцеву нагороджено дипломом Міжнародної Академії культури, безпеки, екології та здоров’я європейського зразку.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO