Факультет підвищення кваліфікації


Факультет підвищення кваліфікації створений при Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 01.09.2005 року. (конт. тел. 8(0542)33-40-56).
 

 
Декан факультету – к. п. н., доцент, Відмінник освіти України Захарова Ірина Олександрівна ( е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 
 Ліцензований обсяг на підвищення кваліфікації слухачів факультету становить 4500 осіб на рік. Протягом навчального року на факультеті формується від 220 до 260 навчальних груп за 55 спеціальностями різних форм навчання. Щодня навчальний процес організовується для 15-17 навчальних груп.
 
Організаційно-педагогічна модель підвищення кваліфікації керівних і педагогічних працівників у Сумському ОІППО (див. тут)
 
 
Основні напрямки підвищення кваліфікації (див. тут)
 
 Перелік спеціальностей керівних та педагогічних кадрів, за якими передбачено підвищення кваліфікації на факультеті підвищення кваліфікації Сумського ОІППО (див. тут)
 
 
 
План-сітка роботи на 2010-2011 рр. (див. тут)
 

На факультеті створена організаційно-педагогічна модель, яка передбачає навчання педагогічних працівників системи дошкільної, середньої, позашкільної освіти на фахових курсах підвищення кваліфікації (денної, очно-дистанційної форми навчання, екстернату); на проблемно-тематичних та експрес-курсах; навчання за індивідуальним планом та графіком; стажування педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів на кафедрах інституту.
 
Кафедри:
 

 

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO