Лист про проведення ДПА з української мови, 11кл.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 481- 32 -21, факс (044) 236-1049

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., код ЄДРПОУ 38621185

Від 21.05.13       1/9-356       


 

                                                        Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
                                                        Автономної Республіки Крим,
                                                        управління (департаменти) освіти і науки
                                                        обласних, Київської та Севастопольської
                                                        міських державних адміністрацій

         Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 8 лютого 2013 року № 1/9-92 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2012/2013 навчальному році" державна підсумкова атестація з української мови (переказ) для випускників 11-х класів відбудеться 27 травня за збірником переказів для державної підсумкової атестації з української мови для 11 класу (К. "Центр навчально-методичної літератури" 2013 р., укладачі збірника: Шелехова Г. Т., Новосьолова В. І., Ярмолюк А. В.).

         З технічних причин Першого національного телеканалу пряма трансляція оголошення завдання буде здійснюватися 27.05.2013 о 9.00 через мережу Інтернет на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки www.mon.gov.ua, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти www.iitzo.gov.ua та шкільної освітньої мережі shodennik.ua.

         Після завершення оголошення номер тексту переказу, його назва та сторінка будуть розміщені на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та шкільної освітньої мережі shodennik.ua.

         На написання докладного переказу відводиться 90 хвилин.

         Для організованого проведення державної підсумкової атестації просимо керівників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь (департаментів) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій перевірити стан підключення навчальних закладів до мережі Інтернет.

     У разі відсутності Інтернет-зв'язку просимо надіслати до 22.05. ц.р. на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. номери мобільних телефонів директорів або заступників директорів навчальних закладів для отримання sms-повідомлення, що буде розіслано шкільною освітньою мережею shodennik.ua, з інформацією про номер тексту переказу, його назву та сторінку в збірнику.

     Окрім цього, з метою уточнення завдання необхідно організувати телефон "гарячої лінії" в обласних (міських), районних управліннях освіти, державних (міських), районних адміністрацій.      

Заступник Міністра                                                                 Б. М. Жебровський

УВАГА!

З питань проведення ДПА з української мови (переказ) звертатися до методиста з української мови і літератури Шерстюк Любові Миколаївни за телефонами 050-72-77-008; 067-199-24-10.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO