Технологія ігрового спілкування з дітьми дошкільного віку


29-30 жовтня 2012 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 26 «Ласкавушка» відбувся авторський обласний науково-теоретичний семінар  «Технологія ігрового спілкування з дітьми дошкільного віку» за участю Шутя Миколи Миколайовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музично-теоретичної та художньої підготовки  Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди.

У семінарі взяло участь понад 200 працівників дошкільної освіти різних категорій: вихователі-методисти, керівники методичних об’єднань,  творчих груп, керівників шкіл ППД, музичні керівники, практичні психологи, інструктори з фізичного виховання.

Змістовно та цікаво пройшов захід, де кожен учасник в інтерактивній формі  був залучений до виконання ігрових вправ, пісень, рухів. Плідно попрацювавши, педагоги отримали в свою педагогічну скарбничку корисні знання, які зможуть використовувати у подальшій роботі з вихованцями.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO