Проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» на Сумщині


В умовах модернізації змісту освіти важливою подією стало затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти, поетапне впровадження якого розпочнеться вже з 1 вересня 2012 року.

 Наскільки готові навчальні заклади до нововведень, як сприймається нове в  освітянському середовищі – на ці запитання повинна дати відповідь Всеукраїнська акція "Нові стандарти – нова школа", яка передбачає обмін делегаціями районних, міських органів управління освітою та обласних інститутів післядипломної освіти педагогічних працівників. Акція проводиться з метою вивчення готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти. Загальнодержавний захід  відбувався відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25 травня 2012р. №627 "Стосовно вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти" з 7 по 21 серпня. Отож по всій Україні делегації областей і районів обмінювалися досвідом з колегами-освітянами, помічали те краще, що є в освіті сусідів.

У рамках цієї акції 16 серпня в Сумському  ОІППО  побували представники Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти: Довбня Віктор Миколайович, кандидат філософських наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, виконуючий обов’язки ректора; Єрмак Надія Василівна, завідуюча відділом керівних кадрів та розвитку освіти; Бурнос Віктор Володимирович, завідуючий відділом  дошкільної та початкової освіти.

Ректор Інституту Володимир Федорович Живодьор привітав колег на сумській землі, розповів про Інститут. Далі було проведено засідання круглого столу «Освіта Сумщини 2012: нові стандарти» за участю проректорів, деканів інституту та методиста початкової освіти.

Сторони обмінялися напрацюваннями, які мають щодо впровадження Державних стандартів, досвідом роботи. Ділова розмова тривала більше трьох годин і запитання- відповіді були взаємно  цікавими і корисними. На згадку про зустріч колегам вручили методичні розробки, друковану продукцію, що її випускає СОІППО, а також сфотографувалися біля символу Сум – альтанки.

 

Підбиваючи підсумки перебування в області, члени делегації обговорили питання щодо шляхів впровадження нового Державного стандарту початкової освіти у 2012/2013 навчальному році та  зазначили, що проведення Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» стало змістовним заходом, який дав можливість ознайомитися з підготовкою навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової освіти, сприятиме впровадженню нових ідей у практичну діяльність.

Учасники акції вдячні Міністерству освіти і науки, молоді та спорту за надану можливість спілкування між однодумцями, а одностайні в тому, що обмін делегаціями дав можливість освітянам Чернігівщини продемонструвати здобутки на освітянській ниві, сприяв налагодженню партнерських стосунків між педагогами регіонів України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO