Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітає абітурієнтів!

У суботу 7 квітня 2012 року Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти гостинно відчинив двері перед абітурієнтами. В урочистій атмосфері  пройшов День відкритих дверей у СОІППО.

Учасниками заходу стали студенти та випускники інституту, викладацький склад, а також гості з районів Сумської області.

У святковій актовій залі відбулася зустріч гостей з адміністрацією інституту. Зі словами привітання до абітурієнтів звернувся ректор Сумського ОІППО, Заслужений учитель Української РСР, доцент, Живодьор Володимир Федорович.

Ректор ознайомив присутніх з історією інституту, його структурними підрозділами, детально розповів про перспективи, що відкриває для студентів навчання в Сумському обласному інституті післядипломної освіти.

Абітурієнти та гості отримали нагоду ознайомитися зі спеціальностями «Адміністративний менеджмент», «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» (ОКР "магістр"), «Практична психологія» (ОКР "спеціаліст"), за якими здійснює підготовку магістрів і спеціалістів Сумський ОІППО. Відповідальний секретар приймальної комісії Єфремова Галина Леонідівна детально розповіла про умови вступу до інституту.

З цікавістю слухали виступ декана факультету перепідготовки, кандидата філологічних наук, доцента Рудь Ольги Миколаївни про особливості навчального процесу, про наукову діяльність студентів на факультеті.

По закінченню зустрічі з адміністрацією інституту відбувся концерт, підготовлений учасниками народного вокального дитячого ансамблю «Трулялята», художнім керівником якого є студентка спеціальності «Управління навчальним закладом» Олена Сай та за участю студенток спеціальності «Адміністративний менеджмент» Лілії Турченко та Марини Піддубної.

 

Пізніше для всіх бажаючих була організована екскурсія інститутом, яку провела старший викладач кафедри державного управління та педагогічного менеджменту Перлик Вікторія Володимирівна. Абітурієнти і гості оглянули  сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, які надають можливість студентам працювати в Інтернет-мережі та використовувати інформаційні ресурси в навчальному процесі, ознайомились з  виставкою наукових праць викладачів та виставкою дипломних магістерських робіт студентів, матеріалами їх стажування та збірками наукових праць і науково-практичних конференцій магістратів.

Закінчився День відкритих дверей жвавим спілкуванням абітурієнтів з викладачами Сумського ОІППО, і головне, нікого не залишив байдужим.

 

Фоторепортаж з Дня відкритих дверей

                Спілкування абітурієнтів зі співробітниками інституту

   

                                             Учасники концерту 

 

                                              Екскурсія інститутом 

     

                                    Наші виставкиБлогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO