Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти вітає абітурієнтів!


      У суботу 9 квітня 2011 року Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти гостинно відчинив двері перед абітурієнтами. В урочистій атмосфері тут пройшов День відкритих дверей.

Учасниками заходу стали студенти та випускники інституту, викладацький склад, а також гості з сіл і міст Сумської області, серед яких: студенти вищих навчальних закладів м. Суми та області, вчителі, директори, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, методисти РМК, майстри виробничого навчання, медичні працівники та ін. На зустріч приїхали гості з Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки імені Е.О.Патона та Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу.

У святково прикрашеній актовій залі відбулася зустріч гостей з адміністрацією інституту. Зі словами привітання до абітурієнтів звернувся ректор Сумського ОІППО, Заслужений учитель Української РСР, доцент, Живодьор Володимир Федорович.

Ректор ознайомив присутніх з історією інституту, його структурними підрозділами, детально розповів про перспективи, що відкриває для студентів навчання в Сумському обласному інституті післядипломної освіти. Володимир Федорович наголосив: «Ми намагаємось, щоб наш випускник отримав не тільки суму знань і умінь, а й комплекс навичок і компетенцій, які забезпечать йому готовність до роботи в умовах динамічного ринку праці».

Абітурієнти та гості отримали нагоду ознайомитися зі спеціальностями «Адміністративний менеджмент», «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи» (ОКР "магістр"), «Практична психологія» (ОКР "спеціаліст"), за якими здійснює підготовку магістрів і спеціалістів Сумський ОІППО. Відповідальний секретар приймальної комісії Єфремова Галина Леонідівна детально розповіла про умови вступу до інституту.

З цікавістю слухали виступ декана факультету перепідготовки, кандидата філологічних наук, доцента Рудь Ольги Миколаївни про особливості навчального процесу, про наукову діяльність студентів на факультеті.

Випускниця 2009 року спеціальності «Адміністративний менеджмент» Лапоногова Віта зі словами вдячності звернулася до викладачів та адміністрації Сумського ОІППО, які створили комфортні умови для навчання в інституті та дали ґрунтовні знання для набуття необхідних професійних умінь і навиків.

По закінченню зустрічі з адміністрацією інституту відбувся концерт, підготовлений учнями Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Харитоненка, начальником якого є магістрант спеціальності «Управління навчальним закладом» факультету перепідготовки Свідлов Юрій Іванович, та за участю випускниці 2010 року спеціальності «Управління навчальним закладом» Альошкіної Алли.

Пізніше для всіх бажаючих була організована екскурсія інститутом, яку провела старший викладач кафедри державного управління та педагогічного менеджменту Перлик Вікторія Володимирівна. Абітурієнти і гості оглянули  сучасні аудиторії, комп’ютерні класи, які надають можливість студентам працювати в Інтернет-мережі та використовувати інформаційні ресурси в навчальному процесі, ознайомились з  виставкою наукових праць викладачів та виставкою дипломних магістерських робіт студентів, матеріалами їх стажування та збірками наукових праць і науково-практичних конференцій магістратів.

Привернула увагу фотовиставка Ярослава Вінтоняка, переможця Сумського конкурсу юних фотографів, дипломанта Всеукраїнського фестивалю «Юні таланти України», учня Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І. Харитоненка. 

Закінчився День відкритих дверей жвавим спілкуванням абітурієнтів з викладачами Сумського ОІППО, і головне, нікого не залишив байдужим.

Фоторепортаж з Дня відкритих дверей

       Спілкування абітурієнтів зі співробітниками інституту       Учасники концерту

       Екскурсія інститутом
       Наші виставкиБлогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO