|
Єфремова Галина Леонідівна – кандидат педагогічних наук, доцент, зав. кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту, магістр за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».
Сфера наукових інтересів: Розвиток професійно-особистісної компетентності фахівця в умовах післядипломної педагогічної освіти.
Дисципліни, що викладає: «Теорія та методика виховної та соціальної роботи», «Теорія та методика виховної роботи», «Теорія та методика виховання», «Основи девіантології», «Технології профілактики дитячої агресії (аутоагресії), жорстокості (булінгу) в освітньому середовищі закладу освіти», «Сучасні технології формування навичок здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку», «Формування соціальної компетентності та ціннісних життєвих навичок особистості засобом національно-патріотичного та превентивного виховання в умовах освітнього середовища», "Технології формування безпечного освітнього середовища в умовах НУШ".
|
|
Сапич Вадим Іванович – доктор економічних наук, доцент.
Сфера наукових інтересів: 1. Формування управлінських компетентностей щодо організації фінансово-економічної та маркетингової діяльності в умовах освітнього середовища. 2. Теоретико-методологічні та прикладні проблеми державного управління земельними ресурсами аграрного сектору економіки.
Дисципліни, що викладає: «Правові основи освітньої діяльності», «Аудит і оцінювання управлінської діяльності», «Управління фінансово-економічною та маркетинговою діяльністю», «Публічне адміністрування», «Управління проєктами». |
|
Гиря Олексій Олексійович – кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений вчитель України, Відмінник освіти України
Сфера наукових інтересів: педагогічна інноватика, методика навчання хімії, проблемно-інтегративне навчання, концепція групової навчальної діяльності учнів
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія та методика виховання, управління навчальною та виховною діяльністю, керівник адміністративної установи та навчального закладу
|
|
Грицай Сергій Михайлович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри, Відмінник народної освіти України
Сфера наукових інтересів:Теоретичні основи та практичне втілення соціологічних досліджень у галузі освіти.
Дисципліни, що викладає: управління трудовими ресурсами, управління проєктами
|
|
Гузенко Оксана Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри, член - кореспондент Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки, магістр педагогічної освіти за спеціальністю «Географія».
Сфера наукових інтересів: Особливості взаємодії педагогічних технологій та соціокультурних аспектів в створенні безпечного освітнього середовища
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, освітні технології, методологія та організація наукового дослідження, інноваційний менеджмент, педагогічне проєктування та моделювання у ЗВО. Курси за вибором: «Сучасні освітні технології в умовах Нової української школи», «Відповідальне батьківство: технології взаємодії школи та сім’ї», «Технологічний інструментарій вчителя Нової української школи», «Навички ефективної комунікації вчителів для успішної взаємодії з учнями та їх батьками», «Soft skills сучасного педагога для створення навчальних ресурсів та налагодження стосунків із суб’єктами освітнього процесу», «Створення інклюзивного освітнього середовища засобами соціальної комунікації»
|
|
Золотарьова Тетяна Вікторівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач
Сфера наукових інтересів: Синергетичний підхід до спеціальної педагогіки
Дисципліни, що викладає: "Корекційно-компенсаторні основи освітнього процесу в роботі з дітьми з порушеннями слуху, мовлення, ЗПР, поведінковими розладами в інклюзивному освітньому середовищі", "Створення інклюзивного освітнього середовища засобами соціальної комунікації", "Рівні підтримки дітей з особливими освітніми потребами", "Історія управління освітою в Україні та світі".
|
|
Івашина Людмила Петрівна – кандидат наук з державного управління, доцент, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент".
Сфера наукових інтересів: Визначення готовності керівників закладів освіти до інноваційної управлінської діяльності в сучасних умовах. Особливості тайм-менеджменту як технології використання робочого часу працівників освіти
Дисципліни, що викладає: Менеджмент інновацій, Менеджмент організації, Педагогічна інноватика.
|
|
Клочко Оксана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри, магістр за спеціальністю «Педагогіка вищої школи»
Сфера наукових інтересів: інклюзивна освіта, психологія управління, гендерна педагогіка та психологія
Дисципліни, що викладає: курси з інклюзивної тематики; «Етика викладача вищої школи», «Конфліктологія та психологія управління»
|
|
Кожем’якіна Ірина Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри.
Сфера наукових інтересів: Розвиток педагогів в умовах післядипломної освіти, впровадження педагогічних технологій в освітній процес у закладах освіти.
Дисципліни, що викладає: Теорія і методика викладання у вищій школі», «Педагогічна інноватика»; спецкурси: «Технології соціалізації дітей дошкільного віку», «Інтерактивні технології навчання і виховання дошкільників у закладі дошкільної освіти»; курси за вибором: «Технології розвитку критичного мислення учнів», «Сучасні педагогічні технології в умовах НУШ», «Сучасні технології формування навичок здорового способу життя у дітей молодшого шкільного віку», «Технології візуалізації та активної комунікації як навчальний інструментарій вчителя НУШ», «Навчальні технології активної та дієвої взаємодії в освітньому процесі НУШ»
|
|
Литвиненко Яна Олександрівна – кандидат філологічних наук, доцент, старший викладач кафедри.
Сфера наукових інтересів: удосконалення професійної компетентності педагога в системі безперервної освіти; інклюзивна освіта; упровадження технологій активного навчання в умовах дистанційного та змішаного форматів організації освітнього процесу; розвиток комунікативної культури менеджера освіти.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика; курси за вибором: «Моделювання успішного уроку в умовах Нової української школи», «Технології розвитку навичок «4К»: критичне мислення, креативність, комунікація», «Технології гейміфікації та фасилітації як ефективні інструменти підвищення мотивації сучасного учня до навчання, або як навчати цікаво та захоплююче», «Педагогічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного середовища», «Інклюзивна компетентність учителя Нової української школи», «Індивідуалізація освітнього процесу в інклюзивному середовищі», «Діти з труднощами навчання в інклюзивному освітньому середовищі: сучасні технології супроводу», «Інноваційні технології інклюзивного навчання у професійній діяльності вчителя та асистента», «Основи комунікативної культури керівника».
|
|
Луценко Світлана Миколаївна – кандидат наук з державного управління, доцент, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", вчитель правознавства та громадянської освіти вищої категорії, вчитель – методист, тренер з інтерактивних методик викладання, регіональний тренер з прав людини, фасилітатор, випускниця міжнародних тренерських програм та проектів. Переможниця міжнародної першості з наукової аналітики, дипломант Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Відмінник освіти України.
Сфера наукових інтересів: Інноваційні підходи до підготовки та підвищення кваліфікації керівників закладів освіти в умовах ризиків; інноваційна діяльність керівника сучасного закладу освіти; компетентнісно зорієнтоване управління; розвиток професійних компетентностей менеджера в умовах автономії.
Дисципліни та курси, що викладає: «Управління інформаційними зв’язками»; «Менеджмент інновацій»; «Компетентісно – орієнтована освіта як інструмент формування конкурентоспроможного випускника закладу освіти»; «Демократизація та партнерство закладу освіти в умовах НУШ»; «Наскрізні компетентності ХХІ ст.: інноваційність, комунікативність, взаємодія»; «Компетентнісно-орієнтований підхід до професійного розвитку сучасного менеджера освіти»; «Проєктна діяльність у закладі освіти як фактор підвищення його конкурентноспроможності»; «Формувальне оцінювання як інструмент реалізації наскрізних компетентностей в умовах Нової української школи»; «Автономія закладу освіти як інструмент реалізації Нової української школи»; «Прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу та взаємодії закладу освіти з місцевою громадою».
|
|
Прядко Любов Олексіївна – кандидат педагогічних наук, доцент.
Сфера наукових інтересів: корекційна педагогіка, підготовка педагогів до роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби у інклюзивному освітньому закладі
Дисципліни, що викладає: теорія та методика інклюзивної освіти, корекційна педагогіка, основи дефектології
|
|
Сидоренко Наталія Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри, магістр зі спеціальності «Адміністративний менеджмент».
Сфера наукових інтересів: Підготовка педагогів до створення безпечного освітнього середовища у системі післядипломної освіти. Впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітнє середовище закладів освіти. Розвиток освіти національних меншин Північно-Східної України.
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, теорія та методика виховної та соціальної роботи, реалізація інклюзивного навчання в закладах освіт, кризи та деформації професійного розвитку викладача вищої школи, курси за вибором: «Моделювання успішного уроку в умовах Нової української школи», «Технології гейміфікації та фасилітації як ефективні інструменти підвищення мотивації сучасного учня до навчання, або як навчати цікаво та захоплююче».
|
|
Перлик Вікторія Володимирівна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Педагогіка вищої школи", методист з управлінської діяльності, Відмінник освіти України, нагороджена знаком «Петро Могила»
Сфера наукових інтересів: Особливості підготовки керівників закладів освіти області у процесі підвищення кваліфікації
Дисципліни, що викладає: «Освітній менеджмент», «Педагогічна інноватика», спецкурси: «Позитивний імідж закладу освіти в умовах Нової української школи», «Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти», Нормативно-правове забезпечення організації освітнього процесу в умовах упровадження Державного стандарту базової середньої освіти, Управлінська діяльність керівника закладу загальної середньої освіти в умовах імплементації Концепції «Нова українська школа", Безпечне освітнє середовище закладу загальної середньої освіти: управлінський аспект, Атестація педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти: управлінський аспект.
|
|
Пінчук Діана Миколаївна – старший викладач, магістр зі спеціальності "Адміністративний менеджмент"
Сфера наукових інтересів: Оптимізація діяльності педагогічних працівників в умовах НУШ
Дисципліни, що викладає: педагогічна інноватика, курси за вибором: «Наскрізні компетентності ХХІ ст.: інноваційність, комунікативність, взаємодія»; «Компетентнісно-орієнтований підхід до професійного розвитку сучасного менеджера освіти»; «Автономія закладу освіти як інструмент реалізації Нової української школи»; «Демократизація та партнерство закладу освіти в умовах НУШ»; «Формувальне оцінювання як інструмент реалізації наскрізних компетентностей в умовах Нової української школи»; «Прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу та взаємодії закладу освіти з місцевою громадою».
|
|
Лисюк Вікторія Володимирівна - старший лаборант кафедри.
|