Обласна школа молодого вчителя

вкл. .

головна resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 4 листопада 2014 року на базі СОІППО проведено обласну школу молодого вчителя «Вивчення світової літератури та російської мови в контексті вимог нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Відповідальними за проведення даного заходу були Захарченко І.О., методист світової літератури та російської мови та Чхайло Л.М., старший викладач кафедри педагогіки та інноваційних технологій Сумського ОІППО.

Під час роботи були висвітлені такі питання:

1. Особливості викладання світової літератури та російської мови в 5-6 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

2. Нормативно-правове забезпечення викладання російської мови та світової літератури.

3. Методичні рекомендації щодо оформлення класного журналу та календарно-тематичного планування з російської мови та світової літератури в 5-6 класах.

4. Навчально-методичне забезпечення викладання світової літератури та російської мови.

На допомогу молодим вчителям було роздано електронну версію орієнтовного календарно-тематичного планування з російської мови для 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською та російською мовами навчання за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, доповненого та перекладеного методистом світової літератури та російської мови Сумського ОІППО Захарченко І.О.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new