Школа педагогічної майстерності – практикуємо та навчаємось

вкл. .

головна resultВідповідно до плануроботи Сумського ОІППО, 17вересня 2014 рокуна базах Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласної школи педагогічної майстерності для вчителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) «Формування здатності розвивати надбання рідної культури з використанням засобів декоративно-ужиткового мистецтва». Актуальність теми семінару зумовлена завданнями нової програми з трудового навчання. Метою заходу було – поглиблення практичних знань та умінь учителів трудового навчання щодо організації вивчення варіативної складової з напрямів декоративно-ужиткового мистецтва.

На заході були присутні представники Білопільського, Буринського, Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Кролевецького, Липоводолинського, Недригайлівського, Сумського, Тростянецького районів та міст Суми, Конотоп, Лебедин у загальній кількості 27 осіб.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Сьома С.О. - методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, цікаву та змістовну екскурсію майстернями закладу провела Тарасенко Т.П. – завідувач відділу соціальної реабілітації.

У творчій атмосфері пройшли майстер-класи: «Писанкарство» та «Декоративний розпис. Технологія ліплення з солоного тіста», які провели Огнєва С.В. – керівник гуртка-методист відділу соціальної реабілітації та Дубина Н.А. – керівник гуртка відділу соціальної реабілітації Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

У рамках роботи семінару в Сумському ОІППО відбувся майстер-клас за темою «Художній розпис тканини. Гарячий батік», який провела Полякова Н.М. – викладач ІІ категорії дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка.

Під час проведення круглого столу, заслухано й обговорено доповідь Кореневої І.В., методиста з трудового навчання Сумського ОІППО, в якій закцентовано увагу на якості викладання варіативних модулів навальної програми

За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації практичного спрямування.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new