Участь у роботі круглого столу

вкл. .

Методист навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти Сумського ОІППО Черних О.В. 20 березня 2014 року взяла участь у засіданні круглого столу на тему «Стан навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в ЗНЗ». Захід був організований відділенням моніторингових досліджень освітньої галузі Інституту інноваційних технологій та змісту освіти України у рамках Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2014» і відбувся у «КиївЕкспоПлаза».

На круглому столі розглядались проблеми та перспективи моніторингу якості освіти, мета та завдання моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в ЗНЗ.

Обговорювалось навчально-методичне забезпечення предметів природничо-математичного циклу, у тому числі оснащення кабінетів зазначеного циклу предметів засобами ІКТ та ІКТ-компетентність вчителів-предметників.

Черних О.В., як регіональний координатор моніторингового дослідження державного рівня щодо стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітніх навчальних закладах, взяла участь в обговоренні результатів І етапу дослідження.

У 2014-2015 навчального році загальноосвітні навчальні заклади області братимуть участь у ІІ етапі моніторингу.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new