Сонце чорно-білої графіки Ірини Гуртовенко

вкл. .

В атмосфері тепла, весни і світла відбулося відкриття експозиції робіт Ірини Гуртовенко в Сумському ОІППО присвячене 200-річчю з народження Тараса Шевченка. Роботи Сумської художниці, виконані короткими чорними штрихами, можна розглядати годинами, щоразу відкриваючи щось нове. 28 графічних малюнків підписані рядками з творів Тараса Григоровича. Подія невимушеного і доступного формату зібрала усіх бажаючих: науково-педагогічних працівників, слухачів курсів, гостей.

Відкрив експозицію Ігор Медведєв, в.о. ректора Сумського ОІППО, звернувши увагу на нестандартність та безпосередність, модерновість формату заходу. Епіграфом до експозиції стали його слова:

«Хай Шевченко живе завжди,

Як наша Країна!

Слава тобі, Кобзаре!

Слава Україні!».

Мистецтвознавець, модератор виставки Людмила Федевич, гармонійно поєднала історію створення даної експозиції з шевченкіаною сумських митців загалом. Любов Шерстюк, методист з української мови та літератури Сумського ОІППО, зачитала актуальні рядки з «Кобзаря». Юрій П’ятаченко та Олексій Захарченко емоційно дискутували з приводу історичних та мистецьких питань.

Присутні одностайно погодились з тим, що такі заходи в Сумському ОІППО потрібно перетворити на гарну традицію.

На завершення Ірина Удовиченко, проректор з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО, подякувала модератору та ідейним організаторам, небайдужим працівникам інституту за популяризацію кращих надбань українського народу, за науковість та глибину висвітлення питань краєзнавства та країнознавства, та побажала усім злагоди, миру тепла та світла.

 
 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new