Третій крок до підкорення Олімпу знань

вкл. .

     17 січня в ошатній актовій залі Сумського ОІППО відбувся урочистий концерт з нагоди відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 навчального року. На святі були присутні: Бершов В.О., заступник начальника управління - начальник відділу координації діяльності ВНЗ та закладів професійно-технічної освіти управління освіти і науки Сумської ОДА; Медведєв І.А., в.о. ректора Сумського ОІППО, заступник голови оргкомітету; Павловська Л.М., провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та інтернатних закладів управління освіти і науки Сумської ОДА, секретар оргкомітету; І.В.Удовиченко, проректор Сумського ОІППО, член оргкомітету; керівники команд, учні-учасники олімпіадних змагань, учителі та гості.

Учасники ІІІ етапу учнівських олімпіад будуть виконувати завдання з 20-ти предметів у період з 17 січня по 9 лютого 2014 року включно. Цього року загальна кількість учасників – 1358, найчисельнішими є олімпіади з наступних предметів: українська мова – 109 учасників, основи економіки – 106, біологія – 104 та математика – 103 учасника.

Олімпіадні змагання розпочалися з трудового навчання, адже саме з цього предмету наша область має найкращі результати минулих років: І абсолютне місце минулого року, І командне місце минулого року (7 з 8 учасників отримали дипломи переможців) та диплом ІІ ступеня за виставку творчих учнівських робіт. У перший день учні вже змагаються: членами фахового журі оцінюються експонати виставки учнівських робіт, що є обов’язковими для даної олімпіади.

У рамках урочистого відкриття відбулося нагородження переможців міжнародного проекту «Шкільна академія підприємництва» – клуб «Друга хвиля» (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша Кролевецької районної ради) за зайняте І місце у конкурсі на найкращий логотип блогу шкільного клубу підприємництва, які отримали мультимедійний проектор та гру «Cashflow» (адже і логотип, який виборов перемогу у прямому голосуванні, і сама діяльність клубу мали високу оцінку польсько-українських експертів та визнання на міжнародному рівні).

Побажаємо всім учасникам ІІІ етапу олімпіад організованості, зібраності, впевненості в силах і знаннях, і підкорення Олімпу знань на найвищому – Всеукраїнському рівні!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new