Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Вітаємо переможців!

вкл. .

Вітаємо переможців обласного етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Відповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

 

 

11 клас

 1

Філь Анна

Михайлівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Журавель Людмила Василівна

2

Ковтун Валерія Валеріївна

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради

Учитель – Кочура Катерина Володимирівна

 3

Бабченко Іван Євгенович

Олександрівська гімназія

Сумської міської ради

Учитель – Лебідь Олена Валентинівна

10 клас

1.

Купрієнко Маргарита Геннадіївна

Сумська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського м. Суми

Учитель – Костенко Любов Миколаївна

2.

Семикаш Ірина Вікторівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Беспала Вікторія Іванівна

3.

Пупкова Вікторія Володимирівна

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради

Учитель – Гончаренко Наталія Іванівна

9 клас

1.

Костіна Анастасія Володимирівна

Олександрівська гімназія

Сумської міської ради

Учитель – Лебідь Олена Валентинівна

2.

Хачатарян Каріна Азатівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

3.

Капець Поліна Юріївна

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Учитель – Дубровна Тетяна Іванівна

8 клас

1.

Бричка Неля Сергіївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

2.

Маринченко Наталія Олексіївна

Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка» Глухівської районної ради

Учитель – Непомняща Тамара Іванівна

3.

Ткаченко Катерина Володимирівна

Червоненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

7 клас

1.

Мацькович Софія Петрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми

Учитель – Назаренко Людмила Григорівна

2.

Гапєєва Владислава Олегівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

3.

Сергієнко Яна Вікторівна

Червоненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

6 клас

1.

Заяц Інна Олександрівна

Охтирська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради

Учитель – Захарченко Маргарита Сергіївна

2.

Лохоня Аліна Сергіївна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

3.

Сіробаба Валерія Олександрівна

Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 27 м. Суми

Учитель – Гончарова Юлія Миколаївна

5 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Міняйло Ксенія Романівна

Великочернеччинська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Литвиненко Ольга Іванівна

3.

Калантаєнко Наталія Юріївна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Хижняк Інна Михайлівна

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new