Прес-реліз обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

вкл. .

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 16.09.2013 № 698-ОД «Про організацію та проведення І, ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014», Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2014» проходить у 5-ти номінаціях.
    За результатами проведення І районного (міського) туру конкурсу, який відбувся у 464 навчальних закладах області та залучив до участі 479 вчителів, на розгляд журі обласного конкурсу було подано 95 матеріалів переможців І туру змагань з 25 районів, міст області, що на 17 більше від показника конкурсу «Учитель року – 2013», зокрема за номінаціями: директор школи (13 робіт), географія (21 робота), трудове навчання (18 робіт), світова література  (18 робіт), початкові класи (25 робіт).
    Очний етап II (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року – 2014» відбудеться у період з 17 до 20 грудня 2013 року. Учасники очного етапу II (обласного) туру
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014»

Номінація «Директор школи»
1.    Мороз Юлія Михайлівна – директор Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради.
2. Колоусова Наталія Іванівна – директор Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської районної ради.
3. Нечипоренко Зоя Олександрівна – директор Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради.
4. Зеленська Вікторія Володимирівна – директор Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради.
5. Маринченко Едуард Олексійович – директор Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Глухівської міської ради.
Номінація «Географія»
1. Овдієнко Олена Панасівна – учитель Охтирської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради.
2. Костенецька Ірина Володимирівна – учитель Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 м. Суми.
3. Стожок Алла Павлівна – учитель Кролевецької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 6 Кролевецької районної ради.
4. Юшко Наталія Вікторівна – учитель Краснопільської гімназії Краснопільської районної ради.
5. Цибіна Галина Іванівна – учитель Конотопської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради.

Номінація «Трудове навчання»
1. Гринченко Федір Іванович – учитель Тучненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради.
2. Щебетенко Віталія Петрівна – учитель Краснопільської гімназії Краснопільської районної ради.
3. Шеденко Олексій Миколайович – учитель Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради.
4. Білевщук Юрій Анатолійович – учитель Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради.
5. Павленко Лариса Володимирівна – учитель Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кролевецької районної ради.
Номінація «Світова література»
1. Манян Людмила Вікторівна – учитель Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднева Путивльської районної ради.
2. Кулецкіх Оксана Миколаївна – учитель Роменської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 3 Роменської міської ради.
3. Віткалова Віра Михайлівна – учитель Заводської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Великописарівнської районної ради.
4. Бирюк Людмила Володимирівна – учитель Гудимівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради.
5. Романюк Ольга Миколаївна – учитель Охтирської гімназії Охтирської міської ради.

Номінація «Початкові класи»
1. Юрченко Оксана Михайлівна – учитель Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Конотопської міської ради.
2. Мєшкова Ольга Степанівна – учитель Глухівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради.
3. Шиленко Світлана Миколаївна – учитель Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради.
4. Казбан Наталія Іванівна – учитель Новосічанської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Сумської районної ради.
5. Блінова Ольга Володимирівна – учитель Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднева Путивльської районної ради.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new