Участь у роботі І МІЖНАРОДНОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Історико-краєзнавче дослідження: традиції та інновації»

вкл. .

    29-30 листопада 2013 року науково-педагогічні працівники Сумського ОІППО взяли участь у роботі І МІЖНАРОДНОЇ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Історико-краєзнавче дослідження: традиції та інновації», яка відбулася на базі історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка у м. Суми.
   На конференції були присутні іноземні гості – викладачі Курського державного університету, Гюмрійського державного педагогічного університету, Могилевського державного університету.

   Від Сумського ОІППО на конференції виступили: Медведєв І.А., кандидат державного управління, доцент, в.о. ректора Сумського ОІППО з доповіддю «Ідея університету: історико-краєзнавчий аспект»; Ніколаєнко С.П., старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін з доповіддю «Педагогічні можливості мережевого проекту «Сумські літописи» для вчителів історії»; Драновська С.В., методист науково-методичного відділу, тема виступу «Розвиток умінь учнів у процесі навчання історії України в 60 – 90-рр. ХХ ст.»

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new