Очно-заочний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2014».

вкл. .

     Дев’ятнадцятий рік поспіль освітянська спільнота Сумської області бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року». І в перший день першого зимового місяця Сумський ОІППО зустрічав переможців районних (міських) турів конкурсу «Учитель року – 2014».
      95 учасників (на 17 осіб більше, у порівнянні з минулим роком) розподілились за наступними категоріям таким чином: «початкові класи» – 25 осіб, « географія » –
21 особа, «світова література» та «трудове навчання» – по 18 осіб, «директори шкіл» – 13 осіб.

      Очно-заочний етап включав досить різноманітні змагання: випробування з фахової майстерності (письмова робота, тестування, комп’ютерні вправи фахового спрямування), презентацію досвіду та Інтернет-ресурсу, а також співбесіду за запитаннями з дидактики, педагогіки, психології, фаху, загальної ерудиції.
      Склад журі очно-заочного етапу конкурсу сформований наступним чином: головує в журі науковець, секретар журі – методист Сумського ОІППО за фахом, члени журі – науковці з кафедр педагогіки та інноваційних технологій, психології Сумського ОІППО, вчителі-практики.
      На членів журі, протягом дня, чекала складна і кропітка праця – серед таких різних особистостей обрати найсильніших, найкращих, найдостойніших, учителів та директорів, що зможуть слугувати за взірець педагога, новатора, керівника, як переможці очно-заочного етапу змагань.

      Робота журі триває, а з результатами, прописаними у відповідному наказі управління освіти і науки Сумської ОДА, ми ознайомимо Вас пізніше.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new