Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Третє вересня – День методиста

вкл. .

 

03.09.2013 року в конференційній залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося розширене засідання навчально-методичного відділу післядипломної освіти інституту, присвячене Дню методиста.

 

Методист – це учителя вчитель,
Методист – це є творчий взірець,
Креативний, критичний мислитель,
Інновацій творець і знавець.


Методист – це учитель від Бога,

Бо розробки уроків, програм –
Необхідна дієва підмога
Вихователям і вчителям.

Урочисто методистів інституту вітали: Медведєв І.А., в.о. ректора Сумського ОІППО; Панченко С.М., перший проректор Сумського ОІППО; Удовиченко І.В., проректор з навчально-методичної роботи Сумського ОІППО; Ромбовська Л.В., голова профспілкового комітету Сумського ОІППО; офіційні представники видавництв у Сумській області: Собіна Г.Д. («Шкільний світ»), Демченко О.І. («Ранок»), Любота І.А. («Основа»).


Під час урочистостей відбулося нагородження методистів закладу, за результатами роботи, зокрема:

  • Грамотами Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Кореневої І.В., Попова В.Д., Шерстюк Л.М., Кооростіль Л.А.;

  • Подяками Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Юрченко Л.І., Якубенко А.І., Сердюк О.П., Свєтлової Т.В., Голубенко Т.С., Іваненко Н.Е., Сукачової Н.М., Ромбовської Л.В., Бутенко В.А., Клюніної Н.В., Перлик В.В., Корень Л.В., Телевної Г.П., а також колективи: навчально-методичного відділу післядипломної освіти, моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання, дистанційного навчання.

З презентацією за напрямом «перспективні вектори роботи методичної служби області в 2013-2014 н.р.» виступила Удовиченко І.В., проректор інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

З доповіддю та презентацією, за результатами роботи з управлінськими кадрами району, виступила – Сахно О.І., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Путивльської райдержадміністрації, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Моє покликання - методист» (2013 р.), яка привітала методистів інституту та в урочистій обстановці отримала нагородні матеріали.

Урочистості були наповнені змістом та естетичним оформленням.


Ви поруч з тими, хто у творчому пориві
Серця свої освіті віддають,
Щоб ще натхненніше навчали і творили,
Бо в цьому праці методистів суть!

Удовиченко І.В.


 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new