ОТРИМАННЯ ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ЯКІСНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ Є ОДНІЄЮ З ОСНОВНИХ І НЕВІД’ЄМНИХ УМОВ ЇХ УСПІШНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ

вкл. .

IMG f2b0b6304ee21e6e6dcd1b6e5fa83d08 VНа цьому наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА під час наради для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, заступників директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи, практичних психологів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Учасники наради обговорили питання організації інклюзивного освітнього середовища в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та визначили шляхи реалізації прав осіб з особливими освітніми потребами на здобуття професійної освіти.

Завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Юлія ДІДОРЕНКО ознайомила присутніх з категорією дітей з особливими освітніми потребами, яким може бути організовано інклюзивне навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, звернула увагу на нормативно-правові документи щодо реалізації інклюзивної освіти.

Завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Ірина МАРУХИНА наголосила на організації психологічного супроводу в умовах інклюзивного навчання.

Окрему увагу в рамках проведення наради приділено питанню роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, яке розкрила методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Алевтина БЕСПАЛЬЧИК.

Підводячи підсумки наради, начальник відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій ХАРЛАМОВ акцентував увагу на постійній співпраці інклюзивно-ресурсних центрів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти щодо надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

IMG df1ad3dcf6ef6b3093a555ba001f28a1 V

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new