Готуємося до ЗНО

вкл. .

головнуПитання підготовки педагогічних працівників, які залучатимуться для роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання         2020 року, обговорено під час семінару-наради 6 лютого 2020 року із відповідальними особами за підготовку персоналу пунктів тестування в округах та закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, на якій від Сумського ОІППО були присутні працівники навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання (Остапенко О.І., – завідувач, Борисенко О.Ф., Браткова Г.М., – методисти, Самойлова Т.В., – провідний фахівець).

Відкрив нараду Сидоренко О.Л, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, який привітав учасників, побажавши результативної участі в нараді та акцентував увагу на дотриманні процедури проведення ЗНО-2020, виокремив маркери зовнішніх освітніх оцінювань 2021 року.

Начальник організаційно-методичного відділу Харківського РЦОЯО Шматько О.Є, методист відділу Ханікова В.О. звернули увагу присутніх на основні нормативно-правові документи, що регламентують процедуру проведення ЗНО та ознайомили тренерів із регламентом підготовки персоналу пунктів проведення ЗНО.

Потому відбулася прес-конференція за участі директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробової В.П., директора Харківського РЦОЯО Сидоренка О.Л. та ректора Сумського державного університету Васильєва А.В., на якій було ознайомлено громадськість з особливостями проведення ЗНО-2020, основними підходами до формування мережі пунктів проведення ЗНО, організацією округів в Сумській області та умовами вступу до закладів вищої освіти.

З особливостями процедури реєстрації мали можливість ознайомитися учні, студенти закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, батьки учнів 11-х класів, учителі на громадських зустрічах.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new