ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НОВІЙ ШКОЛІ»

вкл. .

golovnaВідповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 14.08.2019 № 489-ОД «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» протягом листопада – грудня 2019 року проведено І (зональний) та січня 2020 року ІІ (обласний) етапи Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Корекційно-розвиткові програми».

За інформацією органів управління освітою, І етап конкурсу проведено у психологічних службах 9 районів, 5 міст та 10 об’єднаних територіальних громад. Усього на розгляд журі І етапу надійшло 64 авторські програми.

Для участі в ІІ (обласному) етапі конкурсу було заявлено 24 програми, із них 19 програм практичних психологів та 5 – соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Із загальної кількості заявлених програм 7 не відповідали вимогам номінації, а тому не були прийняті журі обласного етапу до розгляду.

Відповідно до рішення фахового журі переможцями ІІ етапу визначено:

І місце:

Будянська Ольга Анатоліївна, практичний психолог Комунальної установи Сумський заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) № 26 «Ласкавушка» Сумської міської ради (програма «Скарбничка почуттів»).

ІІ місце:

Ланіна Вікторія Валеріївна, практичний психолог Комунальної установи Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа   І ступеня – дошкільний навчальний заклад  № 37 «Зірочка» Сумської міської ради (програма «Пізнаючи світ»).

ІІІ місце:

Апаріна Вікторія Ігорівна, практичний психолог Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок)  № 10 «Горобинка» Кролевецької міської ради (програма «Разом казковими дорогами до Нової української школи»).

Вітаємо переможців та зичимо успіхів на ІІІ етапі конкурсу!

Результати участі практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти представлено в протоколі засідання журі.

Протокол засідання журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Нові технології у новій школі» (номінація «Корекційно-розвиткові програми»)

№ з/п

Район, місто, ОТГ

ПІБ

практичного психолога, соціального педагога

Загальна сума

балів

1

Великописарівський

Кулик Ірина Олексіївна

8,8

2

Глухівський 

Пилипенко Наталія Миколаївна

9,7

Кирсанова Лариса Олександрівна

14,1

3

Лебединський

Грузд Наталія Валеріївна

11,8

Подвезько Олена Миколаївна

профілактична програма

4

Роменський

Олексенко Інна Володимирівна

8,6

5

Сумський

Дуванов Дмитро Сергійович

профілактична програма

6

Суми

Будянська Ольга Анатоліївна

26

Ланіна Вікторія Валеріївна

24

7

Лебедин

Горова Ірина Миколаївна

10,9

8

Ромни

Пелих Наталія Вікторівна

12,3

9

Охтирка

Серебрякова Наталія Василівна

8,5

Гетьман Юрій Олексійович

профілактична програма

10

Березівська сільська рада Глухівського району

Колодочка Ігор Іванович

8,9

11

Буринська міська рада

Капленко Юлія Миколаївна

9,1

12

Краснопільська селищна рада

Бесараб Віра Володимирівна

15,6

13

Кролевецька міська рада

Апаріна Вікторія Ігорівна

16,7

Банна Олена Вікторівна

11,5

Кагерманова Ганна Володимирівна

профілактична програма

14

Тростянецька міська рада

Борисенко Вікторія Анатоліївна

9,5

Ковальова Лідія Сергіївна

8,2

15

Чернеччинська сільська рада Охтирського району

Панченко Ольга Олексіївна

профілактична програма

Стародуб Віталія Володимирівна

профілактична програма

16

Чупахівська селищна рада Охтирського району

Резниченко Любов Миколаївна

профілактична програма

Дякуємо учасникам за активність та творчість!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new