Вітаємо переможців!

вкл. .

logo jacikВітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!

 

 

 

 

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

3

Нікольська Віолетта Олегівна

Глухівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради

1

Полякова Олена Сергіївна

3

Бережна Олександра Юріївна

Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району

2

Руденко Людмила Анатоліївна

3

Шаповаленко Вероніка Сергіївна

Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа

І ступеня – дошкільний навчальний заклад Конотопської міської ради

3

Костіна Олена Юріївна

4

Лаврик Ірина Євгенівна

Рогинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Роменської районної ради

1

Різва Наталія Леонідівна

4

Юрченко Єлизавета Юріївна

Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради (опорний заклад)

2

Шведова Євгенія Миколаївна

4

Тягнієнко Даря Вячеславівна

Лебединська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради

3

Кульбачна Катерина Іванівна

5

Михайлюкова Анастасія Олександрівна

Глухівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради

1

Громак Наталія Вікторівна

5

Лазарько Софія Максимівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 м. Суми

2

Рогова Наталія Володимирівна

5

Конєв Ілля Романович

Заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради

3

Селегень Тетяна Володимирівна

6

Чучман Даріна Євгенівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

1

Назаренко Людмила Григорівна

6

Асаула Михайло Сергійович

Конотопська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради

2

Клименко Валентина Миколаївна

6

Сорочинська Олеся Андріївна

Лебединська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради

3

Діденко Людмила Олексіївна

7

Жиронкіна Даря Євгенівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 м. Суми

1

Захарченко Юлія Миколаївна

7

Ложечник Ростислав Сергійович

Тростянецька Філія № 1

І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради

2

Поліщук Інна Василівна

7

Скочко Анна Сергіївна

Опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району

3

Шепеленко Алла Миколаївна

8

Ющак Марія Всеволодівна

Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

1

Охріменко Наталія Вікторівна

8

Іванченко Катерина Іванівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

2

Прошак Валентина Павлівна

8

Хоменко Сніжана Олегівна

Заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради

3

Лампак Лариса Іванівна

9

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

1

Охріменко Наталія Вікторівна

9

Помазан Ніна Сергіївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради»

2

Противень Олена Миколаївна

9

Кононенко Світлана Русланівна

Дубов’язівський навчально-виховний комплекс «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району

3

Беседа Жанна Миколаївна

10

Рижкова Анастасія Андріївна

Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради

1

Коленченко Олена Олександрівна

10

Фролова Каміла Сергіївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради»

2

Поправко Наталія Миколаївна

10

Ващенко Анастасія Вікторівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

3

Василенко Тетяна Віталіївна

11

Закорко Вадим Вадимович

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9 м. Суми

1

Рева Наталія Володимирівна

11

Майборода Олег Леонідович

Глухівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради

2

Майборода Оксана Вікторівна

11

Лобченко Ангеліна Романівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

3

Болобан Світлана Миколаївна

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new