Стратегія розвитку освітніх оцінювань у сфері освіти та ЗНО-2020: змістовий аспект

вкл. .

головну result14 листопада 2019 року на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбулася методична нарада за ініціативи Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, яка проводилася з метою актуалізації маркерів стратегії розвитку освітніх оцінювань та методологічних, змістових аспектів ЗНО-2020.

Зустріч об’єднала представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (Сидоренко О.Л., Святокум О.Є., Мариняк Р.С., Половін Б.А.), Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації (Гробова В.П., Харламов Ю.І.), Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Нікітін Ю.О., Удовиченко І.В., Остапенко О.І., педагогічні та науково-педагогічні працівники), закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти (відповідно до списку).

Вітаючи учасників наради, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Гробова В.П. акцентувала увагу на важливості підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, оскільки до змін у сфері освіти, які заплановані з 2021 року, необхідно готуватися заздалегідь.

На системі зовнішнього забезпечення якості освіти та виклики, що пов’язані з нею, звернув увагу Сидоренко О.Л., директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, який наголосив на тому, що у дорожній карті зовнішнього незалежного оцінювання пріоритетними стануть державна підсумкова атестація та сертифікація педагогічних працівників.

У деталях про зовнішні освітні оцінювання розповіла Святокум О.Є, начальник науково-методичного відділу Харківського РЦОЯО, яка наголосила на важливому для освітян процесі, – системі підсумкових оцінювань на різних етапах повної загальної середньої освіти, метою якої є забезпечення стандартизованої процедури підготовки, проведення і визначення результатів.

У рамках наради працювали секційні групи, де обговорювалися результати ЗНО-2019, програми, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО-2020 з української мови, математики, історії України.

Презентаційні матеріали можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1LN_N-2t2LwAcmPF3PCAYdLvlKz3qZdUI?usp=sharing

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new