Методичний порадник з географії

головну 1Відповідно до плану роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 10.10.2019 на базі Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівського району відбувся методичний порадник «Підготовка учнів до ЗНО: технологія складання практичних завдань з географії».

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами практичних завдань з географії та надати практичні рекомендації щодо використання на уроках та в позаурочний час різноманітних форм практичних завдань з різних курсів географії.

У заході взяли участь Кучеренко О.І., т.в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, Руденко В.В., спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації, учителі географії закладів загальної середньої освіти Недригайлівського району.

У ході роботи методичного порадника методист з географії та економіки навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Попов В.Д. розкрив важливість зовнішнього незалежного оцінювання знань учнів як складової забезпечення якості освіти, проаналізував результати ЗНО-2019 з географії випускників закладів загальної середньої освіти Сумщини та Недригайлівського району.

Під час засідання Попов В.Д. ознайомив педагогів з особливостями складання різних форм практичних завдань для підготовки учнів до ЗНО-2020; методикою визначення порогового балу завдань зовнішнього незалежного оцінювання знань з географії; провів майстер-клас «Розв’язування завдань
ЗНО-2019» та практичне заняття з технології складання практичних завдань з використанням контурної карти; продемонстрував можливості використання топографічної карти у забезпеченні практичної складової підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з географії та зосередив увагу вчителів на необхідності застосування картографічного матеріалу в складанні задач різного тематичного змісту; розкрив роль практичної складової в тематичному оцінюванні знань учнів у курсі «Загальна географія» за форматом зовнішнього незалежного оцінюванні.

У процесі роботи методичного порадника відбувся консультативний діалог з актуальних питань підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами проведення заходу вчителі отримали методичні рекомендації.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new