Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

НАУКОВЕ ПАРТНЕРСТВО - ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

вкл. .

golovna resultПроблемами сучасної школи опікуються не лише освітяни, а й науковці. Значну увагу рівню науковості у підвищенні кваліфікації педагогів області приділяє проректор з наукової роботи С. Грицай. Нещодавно партнерські стосунки між КЗ СОІППО та Інститутом прикладної фізики Національної академії наук України були скріплені «Угодою про співпрацю».

Разом із завідувачем науково-дослідного Центру навчально-наукових приладів Інституту прикладної фізики Національної академії наук Р. Лопаткіним були розроблені спільні заходи щодо подальшого розвитку фахової компетентності учителів природничо-математичного профілю та вчителів початкових класів. В основу співпраці покладено сприяння розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти області. А саме ˗ забезпечення закладів освіти сучасним обладнанням для вивчення навчальних дисциплін природничого циклу.

На баланс КЗ СОІППО Інститутом прикладної фізики було передано комплекти демонстраційного обладнання до курсу фізики та набори для унаочнення вивчення природознавства в початкових класах, розробленого Інститутом прикладної фізики спільно з ПРАТ «Електровимірювач», що забезпечило якісне проведення практичних занять з теорії і методики змісту природничо-математичної освіти. Такі форми роботи спонукають розвитку установки педагогів до упровадження діяльнісного підходу у вивченні природничих дисциплін.

В рамках партнерської співпраці, Лопаткін Р., кандидат технічних наук, завідувач науково-дослідного Центру навчально-наукових приладів Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, ОстроглядІ., начальник методичного відділу ПРАТ «Електровимірювач» та старший викладач кафедри теорії і методики змісту освіти Кода С. проведели науково-методичний семінар практичного спрямування та майстер-класи для вчителів м. Суми та області по використанню сучасного лабораторного і демонстраційного обладнання. Освітяни області виразили щиру вдячність за надані науково-методичні консультації щодо умов і можливостей використання сучасного навчального обладнання.

Співпраця сторін, відповідно домовленості, продовжується на умовах наукового партнерства.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new