ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»

сайт фото resultЗа ініціативи Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України 03.09.2019 відбувся Всеукраїнський вебінар «Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020». Від Сумської області у Всеукраїнському вебінарі взяла участь Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, к.пед.н., доцент.

Модератором вебінару виступила Артеменко О.А., начальник відділу організації масових заходів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Олена Анатоліївна окреслила перспективні лінії та виклики щодо організації проведення конкурсу в 2020 році й відповіла на всі запитання учасників студії.

Захід, який відбувся за підтримки компанії Microsoft у форматі «запитання-відповідь», об´єднав 26 учасників – відповідальних осіб за проведення конкурсу в усіх областях України.

До відома.

У 2019 році конкурс відбудеться за 5 номінаціями: «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new