Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Тренінг «Репродуктивне здоров’я і відповідальна поведінка учнівської молоді»

вкл. .

na golovnuТренінг із застосування посібника «Репродуктивне здоров’я і відповідальна поведінка учнівської молоді» зібрав в Сумському ОІППО 20 – 21 травня 2019 року 29 педагогів Сумщини. Використання посібника педагогами-тренерами, які навчають учнів здоров’ю, дає можливість ефективної освіти підлітків з проблем, пов’язаних поведінковими стратегіями міжстатевих стосунків. Тому назва посібника, вона ж і тема тренінгу, – актуальна освітня проблема. Навчання педагогів здійснювалося під егідою Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF.

Учасники тренінгу – педагоги закладів загальної середньої освіти. Серед них – фахівці різних категорій, які є організаторами інтерактивного профілактичного інструменту з питань репродуктивного здоров’я «Маршрут безпеки», а також учителі. Тренінг проводили тренери – доценти кафедри теорії і методики змісту освіти, кандидати педагогічних наук Валентина Успенська та Лідія Коростіль.

Посібник для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» є методичним матеріалом для підготовки і проведення занять підлітків та молоді 15-18 років з питань здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства. Теми посібника цікаві та дискусійні. Байдужим бути просто неможливо! Учителі біології і хімії, практичні психологи, педагоги-організатори, заступники директорів, – усі учасники тренінгу прониклись серйозними проблемними питаннями, яким присвячені вправи посібника.

Під час тренінгу педагоги відпрацювали методику проведення інтерактивних занять, змоделювали окремі вправи кожної з 8 тем посібника, набули навичок конструювання змісту здоров’яспрямованого навчального заняття для дітей і молоді.

Запрошена гостя – Лариса Миколаївна Панасенко, заступниця головного лікаря Сумського наркологічного диспансеру, лікар-інфекціоніст, виступила з питанням «Епідемічна ситуація з ВІЛ/СНІДу в Україні та Сумській області». Інформація є важливою і переконливою в контексті освітньої діяльності з питань репродуктивного здоров’я учнів та молоді.

Учасники навчання дали схвальні відгуки про тренінг та посібник «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді». Книгу, надану кожному Благодійним фондам «Здоров‘я жінки та планування сім’ї» для впровадження, розуміють де, коли і як його використовувати. Вона допоможе підготувати та провести ефективне інтерактивне заняття – урок біології чи основ здоров’я, годину спілкування, позакласний захід. Також окремі вправи посібника підходять для проведення тренінгів чи інших інтерактивних заходів серед педагогів, батьків учнів. Учасники тренінгу по його завершенню отримали сертифікати, які дають право на використання посібника «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» в освітньому процесі.

Дякуємо авторам за ідею та цінну методичну розробку, учасникам тренінгу – за небайдужість і бажання пізнавати!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new