Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

Вітання переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

вкл. .

головну result16 травня 2019 року, у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка м. Київ, відбулося урочисте закриття та нагородження переможців ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У церемонії нагородження талановитої учнівської молоді взяв участь Президент України П.О. Порошенко, який наголосив, що саме мова формує нашу культурну і духовну самобутність, задає світоглядні й моральні орієнтири; є основою національної ідентичності, фундаментом української державності.

Делегацію Сумської області очолювала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації В.П. Гробова.

Від Сумського ОІППО на святі була присутня методист з української мови навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Л.М. Шерстюк.

Заступник Міністра освіти і науки України В.А. Карандій, вітаючи присутніх, зазначив, що кожна перемого в таких конкурсах – це вклад у світле щасливе майбутнє.

Слова подяки Сумській області за якісну організацію ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика висловив виконавчий директор Ліги українських меценатів, голова Координаційної ради Конкурсу, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка М.Ф. Слабошпицький.

Серед переможців цьогорічного конкурсу – найкращих знавців української мови – учні закладів загальної середньої освіти м. Суми. Премією фармацевтичної фірми «Дарниця» нагороджено Тетяну Стоян, ученицю 5 класу Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Б. Берестовського м. Суми. Премією імені Євгена Маланюка (фундатор – Юрій Левченко) нагороджено Катерину Сергієнко, ученицю 8 класу Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради.

Сумщина урочисто передала естафету проведення конкурсу столиці України. Саме в м. Київ 9 листопада 2020 року урочисто відкриють ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Яскраву концертну програму подарували гостям заходу творчі колективи Сумщини.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new