Вітаємо переможців фінального етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

вкл. .

ShevchenkoВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 «Про нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» переможцями фінального етапу визнано таких учнів:

 

11 клас 

ДИПЛОМ

І ступеня

Іванченко Анастасія Романівна

Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Тищенко Дарія Юріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка м.Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Заїка Лілія

Юріївна

Кролевецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

10 клас

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Ісаєва Олена Миколаївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м.Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Теніна Олександра Миколаївна

Кролевецька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

9 клас

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Наталуха Ірина Іванівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1 м.Суми

Учитель – Баєва Алла Василівна

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

8 клас

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

7 клас

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Чернецький Роман Олександрович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м.Суми

Учитель – Шаповал Надія Іванівна

6 клас

ДИПЛОМ

І ступеня

Жиронкіна Даря Євгенівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
№ 27, м.Суми

Учитель – Захарченко Юлія Миколаївна

ДИПЛОМ

І ступеня

Дорош Маргарита Денисівна

Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа
І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради

Учитель – Омельченко Анна Михайлівна

5 клас

ДИПЛОМ ІІ ступеня

Пахотіна Анастасія Андріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м.Суми

Учитель – Гаврилко Валентина Петрівна

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Водопянова Аліна Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Журавель Людмила Василівна

ДИПЛОМ ІІІ ступеня

Карпенко Анастасія Олександрівна

Старосільська загальноосвітня школа 
І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних письменників!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new