Навчатися упродовж усього життя

na golovnu resultНавчатися упродовж усього життя: цей виклик Нової української школи стосується не лише учнів та їх батьків, а й учителів. Саме з цією метою тренери НУШ Сумщини відвідали авторський семінар Інни Большакової, методиста НВК «Новопечерська школа», сертифікованого тренера Міжнародного проекту «Читання і письмо для розвитку критичного мислення» громадської спілки «Освіторія», співавтора підручників і посібників для 1 та 2 класів НУШ за темою «Особливості викладання курсів «Українська мова», «Я досліджую світ» у 1-2 класах, тренера НУШ.Захід відбувся 19 лютого 2019 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. «Тільки разом ми можемо досягти успіху в Новій українській школі» основний лейтмотив її звернення. Вона підкреслила важливість та складність роботи тренера, що стоїть першим біля витоків реформ.

Учасники заходу – тренери-педагоги Сумської області. Модератори – старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти - Зоя Декунова, Алла Лавська.

До роботи семінару долучилися ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін та декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки Ірина Захарова.

Присутні з великим задоволення слухали високопрофесійного педагога Новопечерської школи Інну Большакову, взяли участь у інтерактивних вправах, дискутували, обговорювали, ділилися думками.

По закінченню семінару учасники висловили щиру подяку Інні Большаковій, запрошення щодо нових зустрічей, отримали сертифікати та впевненість у своїх діях, бажання творити, бути в авангарді змін.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new