НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – СЕРЦЕВИНА СІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ І ПЕРСПЕКТИВА УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ

 Сироватка2На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, відвідавши Верхньосироватську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів, яка є опорною в Сумському районі.

Ця школа справді вражає своїм естетичним виглядом, ошатністю, квітучою зеленню, а ще – щирими, відкритими посмішками учителів.

Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова розповіла, що у 2017 році проведено реконструкцію приміщення Верхньосироватської школи, а саме здійснено заміну вікон, зовнішніх дверей і утеплення фасаду. На виконання цих робіт використано кошти в сумі понад 4 млн грн (із них коштів Державного Фонду регіонального розвитку – 2,7 млн грн, коштів місцевого бюджету – майже 1, 5 млн грн). На створення нового освітнього простору для учнів перших класів цієї школи у 2018 році використано 546 тис. грн.

Клас для першокласників – неймовірний, про це скажуть всі, хто переступить його поріг. Тут зібралися тренери Нової української школи – команда однодумців, щирих, окрилених новими ідеями педагогів. Спочатку разом з старшими викладачами кафедри теорії і методики змісту освіти СОІППО, уже досвідченими тренерами вчителів пілотних шкіл області Зоєю Декуновою та Аллою Лавською вони провели серію тренінгів, а потім спілкувалися з Міністром та головою облдержадміністрації.

«Тренери Нової української школи − це золотий актив реформ, − знову повторила свої слова Лілія Гриневич. − Кожен із вас, ідучи в цей проект, змінювався, трансформував свою свідомість. Я бачила досвідчених педагогів, які сприймали спочатку Нову українську школу і свою іпостась тренера з іронією, але потім відчували смак нових можливостей і зацікавлювалися реформою. Бути тренером складніше, ніж просто вчителем чи методистом, але цікавіше. Я бажаю вам не втрачати драйву. Адже невдовзі ми матимемо нову генерацію вчителів, тих, хто має зараз випускні четверті класи і наступного року набиратиме перші вже за новим освітнім стандартом».

Кращих тренерів Нової української школи Міністр освіти і науки України відзначила почесними грамотами.

Спілкуючись з Лілією Гриневич, педагоги висловлювали своє бачення того, що сьогодні відбувається в перших класах Нової української школи, говорили про успіхи і перспективи.

Безпосередньо з оновленого класу для першокласників Нової української школи Міністр освіти і науки взяла участь у програмі на телеканалі «Прямий».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new