ВЛАДА – НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ

вкл. .

 resultУ рамках робочої зустрічі заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Іванівна Головко поспілкувалась з адміністрацією та представниками колективу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 5 лютого 2019 року.

Нікітін Юрій Олександрович, ректор Сумського ОІППО, показав поважним гостям кабінети інституту, модернізовані відповідно до вимог нової української школи. Завдяки фінансуванню, у тому числі й з обласного бюджету, було оновлено матеріальну базу, створено тренінговий центр, кабінети природничих дисциплін та художньо-естетичного спрямування, удосконалено та поліпшено базу кабінету початкової освіти, конференційної зали, оновлено методичне забезпечення.

Проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Ірина Віталіївна Удовиченко окреслила вектори подальшого оновлення навчального-методичного забезпечення закладу.

Відкритим залишається питання позанавчального проведення часу учителями, що проходять перепідготовку та підвищення кваліфікації в інституті. Так, у будівлі гуртожитку проводяться поточні ремонти, проте, матеріальне забезпечення потребує поліпшення. Оглянувши корпус гуртожитку, Тетяна Іванівна завірила адміністрацію інституту в подальшій підтримці обласною радою, сприянні у вирішенні питань щодо поліпшення умов проживання учителів області та дітей, що відвідують заклад під час інтелектуальних змагань.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new