Стартував «Учитель року – 2019» – фінальний етап ІІ (регіонального) туру

вкл. .

головнуНасиченим, творчо-змагальним та емоційним буде робочий тиждень для п’ятірок кращих учителів Сумської області. 28 січня 2019 року стартував фінальний етап ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Французька мова», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Учитель інклюзивного класу».

Урочисте відкриття конкурсу (в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) розпочалося з вітань заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Вадима Вагіфовича Акпєрова. Вадим Вагіфович указав на важливість конкурсу, адже лише креативні, творчі та активні учителі, які прагнуть саморозвитку, є основним рушієм реформи шкільної освіти.

Вітаючи присутніх, заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Миколаївна Головко висловила бажання ознайомитись з проектами учителів-учасників, оскільки вони містять багато новацій та є дійсно цікавими для сучасних учнів.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Павлівна Гробова, звертаючись до учасників, завірила їх, що ніхто не залишиться поза увагою, що в цьому році органи влади разом із організаторами конкурсу подбали про матеріальне заохочення учителів-учасників. Вікторія Павлівна наголосила на важливості довгострокових планів розвитку освіти регіону, у розробці яких саме активна учительська громада має взяти безпосередню участь, разом із небайдужими батьками.

П’ятірки учасників та один конкурсант у номінації «Французька мова» були запрошені на сцену, де окрім вітань та квітів на них чекали міні-конкурси, з виваженою долею гумору та позитивного настрою.

Чудову концертну програму презентували учнівські колективи міста.

У перший день змагань відбулися консультації з проведення конкурсних випробувань, жеребкування, учасники заповнили анкети і взяли участь у першому конкурсному випробуванні: «Проект» – випробування для учителів номінацій «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова» та «Дослідження» – змагання у номінації «Географія».

Бажаємо учасникам максимального творчого прояву знань та вмінь, а перемог – найсильнішим!

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new