Реалізація завдань Нової української школи – в дії

nagolovnuУ 2018/2019 навчальному році реформа НУШ стартувала в усіх школах. Хоч зараз і здається, що зміни відбуваються у швидкому темпі – цьому передувала наполеглива праця багатьох освітян, у тому числі і праця тренерів – педагогів області. Нова українська школа означає, що вже цього року українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту. Освітяни області впевнені, що процес змін є невідворотним. Тож, продовжуючи систему підготовки педагогів до роботи в НУШ, 10 жовтня 2018 року на базі КЗ Сумський ОІППО відбувся інструктивно – методичний семінар для тренерів-педагогів області. Відповідно до графіку, затвердженому Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації вони здійснюватимуть підготовку вчителів, які у 2019-2020 н.р. будуть навчати учнів перших класів.

Модераторами заходу стали старші викладачі кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО Декунова З.В., Лавська А.М.

Присутні активно обговорювали проблеми, які виникають у процесі проведення тренінгів, висловлювали власні пропозиції щодо вдосконалення організації та змісту проведення навчання та окреслили вектори подальшої роботи з педагогами області.

У роботі заходу взяв участь проректор КЗ Сумський ОІППО Грицай Сергій Михайлович. Він наголосив на особливій ролі та відповідальності кожного із присутніх, адже сьогодні ми стоїмо біля витоків масштабних освітянських реформ і від наших спільних зусиль залежить їх успіх.

Мріємо, щоби найкращі ідеї та напрацювання сповна втілилися в практику української школи - і впроваджувати їх нам з вами. Будьмо ж наполегливі й щасливі від своєї праці.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new