Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Пілотування НУШ - 2 клас

вкл. .

nagolovnuПо всій Україні продовжується пілотування Нової української школи. Яким саме буде формат модельної програми та навчальних матеріалів у 2-му пілотному класі НУШ – йшлося під час панельної дискусії, яка відбулася12 вересня 2018 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з метою надання методичної допомоги учителям, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У заході взяли участь заступники директорів та учителі початкових класів пілотних шкіл області.

Модератори дискусії - старші викладачі кафедри теорії та методики змісту освіти З. В. Декунова, А.М. Лавська. Вони презентували формат Модельної програми та навчальні матеріали для 2-х класів пілотних шкіл, а також відзначили, що структура модельної програми відрізняється від програми першого класу. Це не щотижневі рішення, а тепер вивчення однієї теми триватиме від 3 до 7 тижнів. Як і раніше, теми вивчаються через проблемні запитання. Також відзначили, що вчителі отримали модельну програму з української мови, математики та предмету «Я досліджую світ» одразу на рік, а не на тиждень, як було раніше.

Модельні програми для всіх предметів – української мови, математики, я досліджую світ, фізичної культури, іноземної мови, мистецтва є окремими документами. Відтак учасники дискусії могли докладніше розглянути програми за різними предметами, обмінятися досвідом роботи ; акцентували увагу на труднощах, які виникали у роботі, обговорили можливі шляхи вирішення проблем; висловили своє бачення перспективи подальшої діяльності та вказали на переваги роботи у Новій українській школі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new