Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

вкл. .

logoВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.11.2017 № 1/9-588 «Про проведення ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», у період з листопада 2017 по квітень 2018 року відбувся ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

До розгляду в конкурсі приймалися роботи на тему «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В. Липинський) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального, державного рівнів.

Фахове журі визначило по п’ять переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу з кожної номінації:

Номінація «Література»

1. Бруньова Зоя Олександрівна, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області («Генетика непокори». Поезія. Вільні вірші). Керівник – Зазеко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради;

2. Ниркова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області («Такі ми є: згуртовані, нескорені, непереможні». Поезія. Центони). Керівник – Зазеко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради;

3. Шарлай Альона Володимирівна, студентка ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей» («Стежками життя». Каліграми). Керівник – Маркова Юлія Юріївна, викладач української мови та літератури Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей»;

4. Додух Марія Григорівна, учениця 10 класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області («Розмовляю з Тарасом Шевченком» (діалоги-есе). Керівник – Богданова Валентина Олексіївна, учитель української мови та літератури Шосткинської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради;

5. Кривогуз Альона Сергіївна, учениця 9 класу Хмелівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради Сумської області («Альона в країні Вікіпедії». Оповідання). Керівник – Лобода Ольга Павлівна, учитель зарубіжної літератури Хмелівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Роменської районної ради.

Номінація «Історія України і державотворення»

1. Демиденко Тетяна Віталіївна, учениця 10 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради Сумської області («Вплив родини Кричевських на розвиток мистецтва України»). Керівник – Шиян Ольга Миколаївна, учитель історії Лебединської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 3 Лебединської міської ради;

2. Вороній Георгій Васильович, учень 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського м. Суми («Життя та діяльність Миколи Омельяновича Макаренка»). Керівник – Нікітіна Ірина Павлівна, учитель історії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського м. Суми;

3. Калюжний Володимир Володимирович, учень 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми («Опозиційний рух на Сумщині»). Керівник – Шевцова Світлана Анатоліївна, учитель історії Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми;

4. Смолянінов Роман Сергійович, учень 11 класу Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва Путивльської районної ради («Горюни як частина формування української нації»). Керівник – Стельмах Лариса Іванівна, учитель історії Путивльської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва Путивльської районної ради;

5. Каламбет Анна Сергіївна, студентка ІІ курсу Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище» («Не жіноча справа – війна»). Керівник – Клюєва Наталія Григорівна, викладач історії Державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.05.2018
№ 458 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» та на підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу
ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за результатами перевірки конкурсних робіт переможцями конкурсу визначено:

у номінації «Література»

– Ниркова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради Сумської області. Керівник – Зазеко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лебединської міської ради;

– Шарлай Альона Володимирівна, студентка ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей». Керівник – Маркова Юлія Юріївна, викладач української мови та літератури Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей»;

у номінації «Історія України і державотворення»

– Вороній Георгій Васильович, учень 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського м. Суми. Керівник – Нікітіна Ірина Павлівна, учитель історії Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12
ім. Б. Берестовського м. Суми.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог!

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new