Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

вкл. .

goovna res20 квітня 2018 року у конференційній залі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний науково-методичний семінар «Інноваційна та проектна діяльність як чинник підвищення якості освіти у рамках реалізації концепції «Нова українська школа».

У роботі семінару взяли участь 52 особи: координатори інноваційної діяльності та експериментальної роботи методкабінетів місцевих органів управління освітою, керівники лабораторій, експериментів, проектів, науково-педагогічні працівники КЗ СОІППО, СумДУ та представники громадських організації.

Семінар відкрив проректор з наукової роботи Грицай Сергій Михайлович, який зазначив, що сучасна освіта вимагає принципово нових науково-педагогічних технологій, ефективних підходів до організації наукової та інноваційної діяльності закладів освіти. Інноваційна освіта стає домінуючою тенденцією у всьому світі тому відповідно нова модель освіти повинна задовольняти вимогам безперервності, фундаментальності, універсальності, гуманізації і побажав присутнім успішного проведення заходу, основна мета якого – поділитися науковими розробками й напрацюваннями, зміцнити партнерські стосунки, обмінятися досвідом. 

За впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес закладів освіти, вагомий внесок у якісну підготовку наукових видань та активну співпрацю з комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Подяками ректора Інституту відзначено кращі місцеві органи управління освітою Сумської області.

Завідувач науково-видавничим відділом Інституту Кириченко Олена Миколаївна поінформувала присутніх про стан впровадження педагогічних технологій у закладах освіти Сумської області у 2017-2018 навчальному році та представила науково-практичні матеріали семінару: довідник «Освітні проекти та технології» (упорядники: Грицай С.М., Кириченко О.М., Борисова О.В.) та анотований каталог публікацій із інноваційної діяльності та експериментальної роботи педагогічних працівників Сумської області за 2017 рік (укладачі: Грицай С.М., Кириченко О.М., Борисова О.В.).

Науково-педагогічні працівники інституту взяли активну участь у роботі семінару й наголосили на необхідності взаємозв’язку теорії з практикою. Учасники семінару розкрили основні питання впровадження експериментальної роботи в закладах освіти області. Визначили основні завдання на найближчий час, окреслили основні проблеми у здійсненні експериментальної роботи та впровадженні інноваційних педагогічних технологій у закладах освіти області.

Начальник центру комп'ютерних технологій Сумського державного університету Півень Андрій Григорович розповів про сучасні ІТ-технології доступні для закладів освіти та наголосив на важливості, необхідності електронної складової в системі сучасної освіти, зокрема, на важливості цифрової освіченості науково-педагогічних працівників: «Наставник повинен не просто розповісти, а ще й показати своїм прикладом, надихнути своїх учнів опановувати нове».

Під час семінару учасники мали змогу задати питання, які виникали після виступу кожного з доповідачів, цікавились інноваційними ІТ-технологіями та досвідом їх використання в освітньому процесі.

Змістовними зазначено доповіді директора Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Харламової Людмили Миколаївни, завідувача методичним кабінетом відділу освіти Путивльської районної ради Сахно Оксани Іванівни, соціального педагога Боромлянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Боромлянської сільської ради Тростянецького району Вінніченко Валентини Миколаївни, заступника директора з навчально-виховної роботи Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради Сумської області Воропай Ірини Леонідівни.

Захід пройшов у професійній та конструктивній атмосфері. Учасники семінару подякували організаторам за можливість підвищити власний фаховий рівень щодо впровадження педагогічних технологій у освітній процес закладів освіти.

Дякуємо всім учасника та маємо надію на подальшу співпрацю.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new