Обласний вебінар-нарада з питань проведення міжнародного дослідження PISA-2018 у Сумській області

вкл. .

на головну28 березня 2018 року відбувся вебінар із питань підготовки до проведення в Сумській області основного етапу міжнародного дослідження PISA-2018.

У вебінарі взяли участь 26 педагогів області. Зокрема: відповідальні за проведення PISA від районних (міських) відділів освіти, відділів освіти, молоді і спорту об’єднаних територіальних громад, закладів загальної середньої, професійної та вищої освіти, що увійшли до вибірки дослідження.

Відкрила вебінар завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання СОІППО Остапенко О.І., яка наголосила на значущості дослідження – події, яка є складовою в процесі побудови конкурентоспроможної системи освіти України, етапах проведення та можливості учасників спробувати свої сили у виконанні цікавих, пізнавальних завдань.

У ході заходу Борисенко О.Ф., методистом навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання СОІППО, координатором дослідження в Сумській області, було роз’яснено мету, завдання, специфіку організації та проведення PISA-2018 в Україні та Сумській області. Визначено напрями організаційної роботи закладів освіти щодо реалізації основних завдань програми міжнародного оцінювання учнів.

З відеозаписом вебінару можливо ознайомитись за посиланням: 

https://www.youtube.com/watch?v=W0YadqKY6gM

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new