Щоденник всеукраїнських олімпіадних змагань з фізики. День третій.

вкл. .

на головну resТретій день змагань – 27 березня для учасників IV етапу LV Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики був досить цікавим та динамічним, адже дати відповіді на запитання, що стосувались фізичних явищ та законів, потрібно було упродовж 1-2 хвилин.

З 9.30 ранку учні 8 та 9 класів в актовій залі державного навчального закладу «Сумський технологічний центр професійно-технічної освіти» спостерігали за дослідами та письмово відповідали на 10 запитань. Кількість запитань у восьмикласників була меншою, але всі учасники спробували свої сили у визначенні правильних відповідей завдань для дев’ятого класу, і за словами членів журі – деякі досить успішно, хоча й виконання цього блоку завдань не зараховувалось у загальну кількість отриманих балів.

З 11.15 демонстраційна олімпіада проводилась для учнів десятих класів. У кінці змагань членами журі-експериментаторами було продемонстровано кілька спростувань «наукових» легенд, які разом з учасниками були роз’яснені з наукової точки зору. Зашифровані бланки відповідей учнів одразу перевірялись членами журі.

Досліди стосувались таких розділів фізики: електрика, оптика, механіка, фізика рідин і газів, термодинаміка. Також дослідно перевірялися закон збереження маси; Архімедова сила та процеси, пов’язані з нею; кипіння рідин з утворенням парової подушки; в’язкість газів; магніти та взаємодія їх з магнітним полем Землі; теплові явища.

Учні-учасники одинадцятих класів у цей час аналізували із членами журі розв’язки завдань теоретичного туру.

У другій половині дня учасники завдяки екскурсіям ознайомились з роботою Сумського палацу дітей та юнацтва та Сумського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new