ВЕБІНАР ДЛЯ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ДО ЗНО-2018. ВИПУСК 2. СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ДИСЦИПЛІНИ

вкл. .

на головну resНа виконання усного доручення Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та з метою якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів закладів загальної середньої освіти об'єднаних територіальних громад у 2018 році, 21 лютого Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжено проведення серії навчальних вебінарів «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до ЗНО у 2018 році», модератором яких є Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО.

Другий випуск тематичної серії вебінарів розпочався словами Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, про зовнішнє незалежне оцінювання – процедуру державного значення та особисту відповідальність за його результати в кожній школі та об'єднаній територіальній громаді.

Про питання організаційних аспектів проведення ЗНО-2018 у Сумській області черговий раз наголосила Остапенко О.І., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Сумського ОІППО.

З методичними аспектами підготовки учнів закладів загальної середньої освіти об'єднаних територіальних громад до зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році ознайомили методисти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО з навчальних предметів: українська мова та література – Шерстюк Л.М., англійська мова – Клюніна Н.В., німецька та французька мови – Єременко І.В., історія України – Третьякова О.В., які наголосили на особливостях сертифікаційних робіт попередніх років, тестових моделях та їх специфікаціях, акцентувавши увагу на важливості систематичної діяльності вчителя з підготовки учнів-випускників до ЗНО.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new