Авторська творча майстерня Захарійченка Ю.О.

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 16 лютого 2018 року на базі інституту відбулось засідання авторської творчої майстерні Захарійченка Ю.О., доцента кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидата фізико-математичних наук, за темою «Система підготовки учнів до ЗНО з математики в 2018 році».

У заході взяли участь методисти управлінь (відділів) освіти, керівники методичних об’єднань, учителі математики закладів загальної середньої освіти Сумської області в кількості 179 осіб.

З вітальним словом до учасників авторської творчої майстерні звернулась Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на важливості систематичної якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Методист з математики навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Свєтлова Т.В. виступила з презентацією «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2018 році».

Ложніков А.А., заступник директора видавництва «Ранок», акцентував увагу присутніх на можливостях співпраці учителів математики закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Захарійченко Ю.О., доцент кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат фізико-математичних наук, провів авторську творчу майстерню, наголосивши на методичних аспектах реалізації компетентністного підходу в навчанні математики, проаналізував завдання сертифікаційної роботи з математики 2017 року, продемонстрував основні методи розв’язування задач зовнішнього незалежного оцінювання з математики (комбінаторні задачі, прикладні задачі, рівняння та нерівності з параметром, рівняння та нерівності з модулем), спрямовані на розвиток в учнів ключових та математичної компетентностей.

За результатами роботи учасники отримали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2018 році, навчально-методичні та інформаційні матеріали.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new